![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Färglitografi 16253186
*
nr 1625 3186
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 56/100, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 43x58 cm, yttermått inklusive ram: 57x71 cm
Stig Claesson, signaturen Slas, svensk tecknare, målare och författare, född 1928 i Stockholm, död 2008.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 3 juni 2024
kl 20:52:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/6 15:50:28
1
Vinnande bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Stig Claesson Slas
Stig Claesson, signaturen Slas, svensk tecknare, målare och författare, född 1928 i Stockholm, död 2008.
Läs mer om Stig Claesson Slas
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stig claesson slas stockholm svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:35
*
Stig Claesson Slas
Stig Claesson, signaturen Slas, svensk tecknare, målare och författare, född 1928 i Stockholm, död 2008.
Läs mer om Stig Claesson Slas
nr 1625 3186
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 56/100, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 43x58 cm, yttermått inklusive ram: 57x71 cm
Stig Claesson, signaturen Slas, svensk tecknare, målare och författare, född 1928 i Stockholm, död 2008.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 3 juni 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/6 15:50:28 | 1 | Vinnande bud |
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Konstnär/Designer
Stig Claesson Slas
Stig Claesson, signaturen Slas, svensk tecknare, mÃ¥lare och författare, född 1928 i Stockholm, död 2008.Läs mer om Stig Claesson Slas
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad stig claesson slas stockholm svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om 10 dagar
1 juli kl 19:35